Умови доставки


Всі товари, представлені в інтернет магазині dimok.com.ua доставляються з Польщі. Середній термін доставки 7-14 робочих днів.


Ціна на сайті вказана з урахуванням доставки на склад в Україні (м.Луцьк)


Доставка по Україні здійснюється за допомогою транспортних компаній Нова Пошта, МістЕкспрес та Делівері

Вартість доставки по Україні оплачує клієнт при отриманні товару згідно з тарифами, встановленими перевізником.

Також Ви можете скористатися послугою самовивозу зі складу в м.Луцьк


Важливо:

- Інтернет магазин dimok.com.ua не відповідає за ціни і терміни, які транспортна компанія встановлює на послуги транспортування, упаковки і страхування вантажів.

- Якщо Ви замовляєте недорогий, але габаритний товар, будьте готові до того, що вартість доставки і упаковки може скласти до 50% вартості самого товару.

- Послуга доставки на адресу включає в себе тільки доставку до під'їзду, і не включає занос замовлення в будинок і його підйом на поверх.

- Послуга "Підйом на поверх" замовляється заздалегідь і оплачується відповідно до тарифів служби доставки. Якщо ви бажаєте оформити доставку з підйомом на поверх - обов'язково вказуйте це при замовленні в полі "Коментар до замовлення"


При отриманні вашого замовлення на відділенні або від кур'єра служби доставки:


1. Перевірте, чи немає механічних пошкоджень товару, які можуть бути отримані під час транспортування по Україні.

2. Обов'язково відкривайте зовнішню картонну упаковку крихких товарів (меблі, посуд, дзеркала), щоб уникнути ризику не помітити приховані пошкодження. Особливо уважно перевіряйте стан товару, що має прим'яту або подряпану упаковку.

Ваше замовлення страхується на 100% його вартості. До моменту приймання замовлення Вами від служби доставки, відповідальність за його цілісність і збереження несе служба доставки.


Претензії щодо ушкоджень товару, якщо він вже був прийнятий Вами від служби доставки без будь-яких зауважень - НЕ ПРИЙМАЮТЬСЯ.


При виявленні механічних пошкоджень упаковки, що призвели до пошкодження товару, вимагайте у представника транспортної компанії складання відповідного акту (Акт прийому-передачі).


Не забирайте і не залишайте у себе пошкоджений товар - це може послужити причиною відмови в компенсації.